نمـاینـدگی تعمیـرات قهوه ساز آاگ AEG

نمایندگی تعمیر آاگ AEG

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آاگ در سراسر نقاط ایران

✅ استـفاده از قطعــات اورجینــال
✅ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
✅ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

 
تعمیرات قهوه ساز آاگ
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG
ضمانت 6 ماهه و گارانتی

نمایندگی مجاز تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای قهوه ساز آاگ AEG می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

30 سال سابقه درخشان
30 سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات قهوه ساز میباشد.

تکنسین حرفه ای آاگ
تکنسین های حرفه ای

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG خود را موظف میدانند که خرابی قهوه ساز آاگ را به درستی تشخیص دهند و تعمیر قهوه ساز آاگ AEG را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

شعبات متعدد آاگ
شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات قهوه ساز آاگ شما را انجام می دهد.

خدمات پس از فروش آآگ
خدمات پس از فروش

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای قهوه ساز آاگ می باشد.

صرفه جویی در وقت و هزینه آاگ
صرفه جویی در وقت و هزینه

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر آاگ در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا قهوه ساز آاگ AEG شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیرقهوه ساز آاگ در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

قهوه ساز آاگ AEG یکی از برترین برندهای موجود در بازار می باشد، معمولا قهوه ساز آاگ AEG خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، اما در هر صورت اگر دیدید قهوه ساز آاگ AEG شما نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید ما در نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز آاگ AEG در سراسر کشور 24 ساعت شبانه روز در کنار شما هستیم تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیر آاگ AEG قهوه ساز شما را انجام دهیم و آرامش خاطر را به شما بازگردانیم.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

درباره‌ ی شرکت آاگ در نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز آاگ AEG

امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت “آلمانی برق ادیسون ” را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آاگ AEG در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد. در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری آاگ AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت. کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر ساید بای ساید جاروبرقی قهوه ساز فر و اجاق گاز و…. می باشد.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

تعمیرگاه های مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ AEG در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر قهوه ساز آاگ AEG هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ در تهران AEG ابتدا به درستی آموزش دیده اند و اکنون مشغول به فعالیت می باشند. ما در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ در تهران و سراسر کشور AEG با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر قهوه ساز آاگ AEG تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیرات آاگ قابل اهمیت است. شما در نمایندگی AEG آاگ قهوه ساز در مدت 6 ماه گارانتی هیچگونه هزینه ای به تعمیر آاگ پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز آاگ AEG می باشد. بنابراین اگر برای قهوه ساز آاگ AEG نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، تعمیر آاگ، بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

سوالات متداول درباره  تمیز کردن قهوه ساز آاگ

همانطور که می دانیم یکی از راههای مراقبت از لوازم خانگی تمیز کردن آن می باشد. در مورد قهوه ساز آاگ نیز به همین شکل است که هرچه بیشتر ما به تمیزی قهوه ساز اهمیت بدهیم، مسلما عمر مفیدی بیشتری خواهد داشت. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چند وقت یکبار لازم است قهوه ساز را تمیز کنیم؟ و یا به چه شکلی قهوه ساز را تمیز کنم و از چه موادی استفاده کنیم؟

تعمیر آاگ، در ذیل به سوالات شما عزیزان پاسخ خواهد داد:

چگونه قهوه ساز آاگ را تمیز کنم؟
چند وقت یک بار قهوه ساز آاگ را تمیز کنم؟
برای تمیز کردن قهوه ساز آاگ از چه موادی استفاده کنم؟

برای تمیز کردن قهوه ساز آاگ ابتدا سینی زیر قهوه ساز و پارچ شیر آن را بشویید . حتما می دانید که پارچ شیر بعد از هربار استفاده باید شسته شود، چون محل رشد باکتری ها می باشد. اما شستششوی داخل قهوه ساز آاگ و اسپرسوساز آاگ باید ماهی یکبار انجام شود . مرحله جرم زدایی قهوه ساز آاگ و اسپروساز آاگ که به آن دیسکیل گفته می شود ( discale) باید به صورت تخصصی و با مواد شوینده مخصوص انجام شود. این مواد به صورت مایع و قرص در بازار موجود می باشد. قطعات خارجی قهوه ‌ساز آاگ و اسپرسو ساز آاگ را طبق دستوری که در دفترچه راهنمای محصول نوشته شده است در ماشین ظرفشویی قرار دهید و یا با مایع ظرفشویی و ابر بشویید. حتما به این نکته توجه کنید که موادی که برای شستشوی داخل دستگاه استفاده می کنید باید طبق استاندارد باشند  این استاندارد هارا با تماس با تعمیر آاگ می توانید متوجه شوید.
می توانید از مخلوط سرکه و آب که یکی از بهترین مواد برای تمیزکردن وسایل برقی آشپزخانه به ویژه قهوه ساز و اسپرسو ساز می باشد، استفاده کنید. نسبت مناسب برای این محلول دوبه یک، آب به سرکه، است. البته اگر قهوه ساز کثیف باشد می‌ توانید نسبت آب را به سرکه تغییر دهید و مقدار سرکه را بیشتر بریزید .
روش تمیزکردن قهوه ساز آاگ و راه حل نمایندگی تعمیر آاگ به شما :
برای تمیز کردن قهوه ساز آاگ ابتدا اگر قهوه در داخل قهوه ساز باقیمانده، را خارج کنید، مخلوط آب و سرکه را در مخزن آب قهوه ساز بریزید، قهوه ‌ساز را روشن کنید. وقتی فرآیند دم کردن تمام شد دستگاه را خاموش کنید و 20 دقیقه منتظر بمانید تا ترکیب آب و سرکه در دستگاه بماند . پس از پایان بیست دقیقه دو مرتبه دیگر قهوه ساز را تنها با آب خالی روشن کنید تا بوی موادی که با آن شستشو داده‌اید از بین برود. بین هر بار روشن کردن قهوه‌ ساز با آب خالی، باید بین پانزده تا بیست دقیقه زمان بگذارید.
تعمیر آاگ این را هم اضافه می کند که هر دستگاهی، روش خاص خود را برای شستشو دارد، پس قبل از انجام شستشو، دفترچه ‌ی راهنمای آنها را بخوانید. قهوه‌ سازهای پیشرفته‌ که با ریختن دانه‌ ی قهوه در مخزن قهوه ساز بوش، بعد از فرآیند حرارت دادن آن و آسیاب کردن، یک فنجان قهوه به شما تحویل می‌دهند، برنامه ‌های کاملی برای جرم زدایی، شستشو و آبکشی خود دارند. با تمام این تفاسیر، در صورت سوال یا ابهامی در این قسمت، می توانید با ما در تعمیرات آاگ، تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

معرفی قطعات قهوه ساز آاگ در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

 • صفحه نمایشگر قهوه ساز آاگ AEG 
  صفحه نمایش یا دیسپلی قهوه ساز آاگ، برای نشان دادن اطلاعات مربوط به انتخاب نوع قهوه، تعداد قهوه و زمان دیسکیل قهوه ساز و ارورهای مربط به خرابی قهوه ساز کاربرد دارد.
 • نازل خروجی قهوه یا دیسپنر آاگ AEG
  بعد از تکمیل فرآیند قهوه، قهوه از طریق نازل خروجی، خارج می شود.
 • کلید فرمان قهوه ساز آاگ AEG
  کلید های فرمان یا ولوم قهوه ساز آاگ برای انتخاب نوع قهوه و اجرای دیگر فرمان ها توسط کاربر بر روی پنل اصلی دستگاه قرار گرفته اند.
 • مخزن شیر اسپرسوساز و قهوه ساز آاگ AEG
  در مدل هایی از قهوه ساز و اسپرسوساز آاگ که در آن از شیر برای تولید انواع کاپوچینو و موکا و … استفاده می شود، مخزن شیر به عنوان نگه دارنده شیر بر روی قهوه ساز تعبیه شده است تا شیر از داخل مخزن توسط پمپ کشیده شده و برای تولید این نوشیدنی ها استفاده شود.
 • مخزن آب قهوه ساز آاگ AEG
  مخزن آب قهوه ساز AEG، به عنوان منبع آب مورد نیاز جهت تهیه اسپرسو و قهوه استفاده می گردد، مخزن آب قهوه ساز باید همیشه تمیز باشد.معمولا در مخزن آب، میکروسوئیچی طراحی شده است که مقدار و میزان آب داخل آن را اندازه گیری می کند و در صورت کم بودن ارور می دهد.
 • میکروسوئیچ قهوه ساز آاگ AEG
  میکروسوئیچ ها قطعات الکترومکانیکی می شوند که به صورت مکانیکی فعال می شوند و در صورت فعال شدن، جریان برق را به قطعات مختلف خواهند رساند. در قهوه ساز آاگ تعدادی میکروسوئیچ برای چک کردن قطعات تعبیه شده است.
 • برد اصلی قهوه ساز و اسپرسوساز آاگ AEG
  برد اصلی قهوه ساز وظیفه چک کردن عملکرد تمامی قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی دستگاه را بر عهده دارد، اگر قطعه ای به درستی کار نکند، برد اصلی آن قطعه معیوب را شناسایی کرده و با ارور اعلام می کند.
 • پمپ آب قهوه ساز آاگ AEG
  پمپ آب قهوه ساز برای مکیدن آب از مخزن و پمپاژ آب و بخار داغ به قسمت های مختلف استفاده می گردد.
 • شیر برقی قهوه ساز آاگ AEG
  شیر برقی اسپرسوساز و قهوه ساز آاگ به صورت الکترومکانیکی عمل می کند یعنی در واقع با دریافت سیگنال الکتریکی، مسیر آب را به صورت مکانیکی باز و آب را به قسمت های مختلف قهوه ساز می رساند.
 • فلومتر قهوه ساز آاگ AEG
  میزان و مقدار آب ورودی توسط فلومتر سنجیده می شود تا میزان آب ورودی کم یا زیاد نباشد.
 • المنت اسپرسو ساز آاگ AEG
  المنت قهوه سازیا هیتر برای داغ کردن سریع آب و شیر در قهوه ساز به کار می رود.
 • گریندر یا آسیاب قهوه ساز آاگ AEG
  آسیاب یا گریندر برای آسیاب دانه های قهوه به کار رفته و معمولا با توجه به نوع قهوه و غلظت قهوه درخواستی میزان آسیاب کردن قابل تنظیم می باشد.
 • موتور یا درایو قهوه ساز آاگ AEG
  موتور یا درایو قهوه ساز باعث حرکت دم کن قهوه ساز بوده و دم کن را در موقعیت مناسب نگه میدارد.
 • دم کن قهوه ساز آاگ AEG
  دم کن قهوه ساز آاگ AEG مجموعه ای از قطعات می باشند که قهوه پودر شده در آن با آب داغ ترکیب و پس از دم کشیدن از طریق نازل های قهوه از قهوه ساز خارج خواهد شد.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

مشکلات رایج قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز قهوه ساز آاگ AEG

معمولا قهوه ساز آاگ بسیار دیر نیاز به تعمیر و تعویض قطعات پیدا می کنند، در ذیل بخشی از مشکلات رایج که ممکن است برای قهوه ساز آاگ اتفاق بیفتد را همراه با راهکارهای آن برای شما عزیزان لیست کردیم، شما می توانید در صورت نیاز با تعمیر آاگ، 02174932 در نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ AEG تماس بگیرید تا تعمیر آاگ، در اسرع وقت و با کمترین هزینه، قهوه ساز آاگ شما را تعمیر کنند.

 • روشن نشدن قهوه ساز آاِگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG 

اگر قهوه ساز شما روشن نمی شود، ابتدا همه اتصالات برق را چک کنید، اگر مشکل رفع نشد، به احتمال بسیار زیاد، برد دستگاه دچار مشکل شده است، برد دستگاه مهم ترین قطعه در قهوه ساز آاگ می باشد، برای تعمیر به نمایندگی تعمیر آاگ مراجعه کنید. چون در نمایندگی مجاز تعمیر آاگ، قهوه ساز آاگ علاوه بر اینکه دستگاه شما به یک تکنسین مجرب سپرده می شود که به خوبی می تواند دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر نماید. در صورت نیاز به تعویض قطعه نیز از قطعه اصلی استفاده خواهد شد.

 • گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  اگر در حین استفاده از قهوه ساز آاِگ مشاهده نمودید که دستگاه آب را به خوبی گرم نمی ‌کند و قهوه ها کیفیت قبل را ندارند، برای رفع این مشکل ابتدا کابل برق را چک کنید، اگر مشکل حل نشد، احتمالا المنت حرارتی دستگاه مشکل دارد که نیاز به تعمیر و تعویض دارد. و شما می توانید از تعمیر آاگ، کمک بگیرید.
 • خارج نشدن شیر یا کف شیر از قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  اگر در حین استفاده از قهوه ساز آاگ خارج شدن کف شیر یا شیر با مشکل مواجه شد، برای رفع این مشکل تعمیر آاگ پیشنهاد می دهد که ابتدا باید نازل را از محل خارج کنید و جرم زدایی دستگاه را انجام دهید، سپس نازل را به شکل صحیح جای گذاری کنید، اگر مشکل رفع نشد، می توانید با تعمیر آاگ 02174932 در نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه، تکنسین های مجرب تعمیرات آاگ، قهوه ساز آاگ شما را تعمیر کنند.
 • کارنکردن موتور یا گیربکس قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  اگر قسمت دم کن یا هدر قهوه ساز شما حرکت نمی ‌کند و دستگاه مقدور به درست کردن قهوه نمی باشد، ممکن است تغییر گیربکس از حالت آسیاب به دم کن باشد، در صورت بروز این مشکل با تعمیر آاگ 02174932 در نمایندگی رسمی تعمیر قهوه ساز آاگ AEG تماس بگیرید. تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه، تکنسین های مجرب ما در تعمیرات آاگ، قهوه ساز آاگ شما را تعمیر کنند.
 • ترش شدن قهوه در قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  ترش شدن قهوه در قهوه ساز ربطی به دستگاه ندارد، معمولا به این علت است که قهوه در هوای آزاد بوده، بهتر است دانه های قهوه را قبل از دم کردن به مقدار مورد نیازتان آسیاب کنید. اگر از پودر قهوه استفاده می کنید، بهتر است آن را در داخل ظرف درب بسته نگهداری کنید.
 • تغییر کردن طعم قهوه در قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  اگر طعم قهوه در دستگاه قهوه ساز آاگ شما تغییر کرده است یعنی در اقع تلخ تر شده است، برای رفع این مشکل نیاز به بررسی سه مورد می باشد: ممکن است از دمای بسیار بالا برای تهیه قهوه استفاده کرده باشید و قهوه حالت سوختگی پیدا کرده باشد. ممکن است قهوه بیش از حد آسیاب شده باشد و عصاره گیری بیش از حد اتفاق افتاده و طعم قهوه تلخ شده، ممکن است قهوه ساز تمیز نبوده باشد و طعم قهوه های قبلی که در دستگاه مانده، باعث تلخی طعم قهوه شود.
 • سر و صدای زیاد در قهوه ساز آاگ در نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG
  سر و صدا در قهوه ساز آاگ به چند دلیل می تواند باشد، برای رفع این مشکل ابتدا مخزن آب را بررسی کنید، اگر دستگاه شما مستقیما به آب وصل می شود، از صحیح بودن این اتصال مطمئن شوید، اگر به صورت دستی باید در مخزن آب ریخته شود نیز مطمئن شوید که آب در این مخزن وجود دارد. اگر مشکل از قسمت مخزن آب دستگاه نمی باشد، ممکن است یکی از قطعات داخلی دستگاه آاگ دچار مشکل شده باشد. اگر این صدا ادامه دار بود، حتما به فکر تعمیر دستگاه باشید چون حتی ممکن است ادامه دار بودن این سر و صدا موجب سوختن دستگاه شود. برای بررسی و تست این قسمت، با تکنسین های ما در تعمیر آاگ، تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در ایران

شما در هر نقطه از ایران که ساکن باشید، وقتی به تکنسین نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG نیاز داشته باشید، ما در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. نمایندگی مجاز تعمیر قهوه ساز آاگ به منظور خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر ایران شعب تعمیرات قهوه‌ساز آاگ AEG نمایندگی و همچنین خدمات پس از فروش دارد. فقط کافی ست با تعمیر آاگ 02174932 تماس بگیرید و یا فرم سفارش آنلاین تعمیر قهوه ساز آاگ AEG را پر کنید.

جهت تعمیر قهوه‌ساز آاگ همین الان تماس بگیرید.

021-74932

شعبات نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG  در شمال تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در غرب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG درغرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در شرق تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در جنوب تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در مرکز تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی رسمی تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات قهوه ساز آاگ AEG در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.