نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

نمایندگی تعمیر آاگ AEG 

تعمیرگاه مجاز جاروبرقی آاگ در سراسر کشور

✅ استـفاده از قطعــات اورجینــال
✅ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
✅ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

 
تعمیر سیم جمع کن جارو برقی آاگ
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG
ضمانت 6 ماهه و گارانتی

نمایندگی مجاز تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای جاروبرقی آاگ AEG می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

30 سال سابقه درخشان
30 سال سابقه درخشان

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات جاروبرقی میباشد.

تکنسین حرفه ای آاگ
تکنسین های حرفه ای

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG خود را موظف میدانند که خرابی جاروبرقی آاگ را به درستی تشخیص دهند و تعمیر جاروبرقی آاگ AEG را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

شعبات متعدد آاگ
شعبات متعدد

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات جاروبرقی آاگ شما را انجام می دهد.

خدمات پس از فروش آآگ
خدمات پس از فروش

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای جاروبرقی آاگ می باشد.

صرفه جویی در وقت و هزینه آاگ
صرفه جویی در وقت و هزینه

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر آاگ در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا جاروبرقی آاگ AEG شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

تعمیرات جارو برقی آاگ در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

جاروبرقی آاگ AEG یکی از برترین برندهای موجود در بازار می باشد، معمولا جاروبرقی آاگ AEG خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، اما در هر صورت اگر دیدید جاروبرقی آاگ AEG شما نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید ما در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در سراسر کشور 24 ساعت شبانه روز در کنار شما هستیم 02174932 تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیر جاروبرقی آاگ AEG شما را انجام دهیم و آرامش خاطر را به شما بازگردانیم.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

درباره‌ ی شرکت آاگ AEG

امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت “آلمانی برق ادیسون ” را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آاگ AEG در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد. در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری آاگ AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت. کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر ساید بای ساید جاروبرقی و…. می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

تعمیرگاه های مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر جاروبرقی آاگ AEG هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ در تهران و سراسر کشور ابتدا به درستی آموزش دیده اند و اکنون مشغول به فعالیت می باشند. ما در نمایندگی تعمیرات مجاز جاروبرقی آاگ AEG با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیر جاروبرقی آاگ در تهران AEG تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای تعمیرات آآگ قابل اهمیت است. شما در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ AEG در مدت 6 ماه گارانتی هیچگونه هزینه ای به تعمیرات آآگ پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر جاروبرقی آاگ AEG نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، تعمیر آاگ بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشیم.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

ایرادات متداول در تعمیر جاروبرقی آاگ که نمایندگان ما در تعمیرات آاگ جمع آوری کردند:

 • صدای زیاد جاروبرقی آاگAEG در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ 
  اگر حین کار با جاروبرقی متوجه صدای زیاد جاروبرقی شدید، ممکن است بلبرینگ موتور جاروبرقی فرسوده شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. فرسودگی بلبرینگ جاروبرقی آاگ به دلیل ورود گرد و خاک، جسم خارجی فلزی و رطوبت به داخل موتور می‌باشد. ممکن است به جز بلبرینگ، در برخی موارد شفت و کلکتور نیز دچار آسیب شده باشد که نیاز به تعویض دارد. برای تعویض با تکنسین های ما در تعمیر آاگ تماس بگیرید.
 • بوی سوختگی جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیر جاروبرقی آاگ 
  اگر در حین کار با جاروبرقی متوجه بوی سوختگی شدید، ممکن است کلکتور موتور دچار آسیب شده باشد و یا اینکه موتور نیم سوز شده. ممکن است علت بروز این مشکل ورود رطوبت به داخل موتور ‌باشد. جای نگرانی نیست! با مشورت با مشاوران ما در تعمیر آاگ می توانید مشکلتان را حل کنید. 
 • خاموش شدن جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ 
  خاموش شدن جاروبرقی آاگ پس از چند لحظه می تواند به دو دلیل باشد، ممکن است فیلترهای داخلی دچار گرفتگی شده باشد و یا ممکن است موتور دچار آسیب شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد. لازم به ذکر است که تعمیر آآگ برای رفع این مشکل می تواند به شما کمک کند.
 • بسته نشدن درب جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ 
  در این حالت دستگیره باز و بسته کردن مخزن پاکت شکسته است و نیاز به تعویض دارد.برای تهیه ی دستگیره جدید و سالم می توانید از طریق نمایندگی شعبه ی محلتان در تعمیرات آاگ اقدام کنید
 • کاهش مکش جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مجاز تعمیر جاروبرقی آاگ 
  تعمیر آاگ، کاهش مکش جاروبرقی آاگ را به چند دلیل اصلی می داند:

ممکن است فیلتر هوا جاروبرقی آاگ دچار گرفتگی شده باشد و از ورود و خروج هوا جلوگیری کند.

ممکن است پاکت نیاز به تعویض داشته باشد، برای تعویض پاکت جارو برقی آاگ فقط از پاکت اورجینال استفاده کنید.

ممکن است لوله های خرطومی، پارویی و تلسکوپی دچار گرفتگی شده باشد. به هر حال برای تعمیر و تعویض هر قطعه می توانید با نمایندگی شعبه ی محلتان در تعمیر آاگ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مرکزی

تعمیر موتور
تعویض بلبرینگ موتور
تعمیر سیم جمع کن
تعویض موتور
تعمیر و تعویض اتصالات
هوابندی موتور
تعمیرات قاب و بدنه
تعمیر سلکتور ( تعیین کننده قدرت موتور )
و …

تعمیر آاگ در اسرع وقت پاسخگوی نیاز و سوالات شما می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

مشکلات رایج جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مرکزی جاروبرقی آاگ

 • تعمیر موتور جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ 
  در بسیاری از موارد موتور جاروبرقی آاگ قابل تعمیر می باشد، تکنسین های مجرب ما در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی و جاروشارژی آاگ در صورت وجود مشکل در موتور جاروبرقی شما، ابتدا آن را بطور دقیق عیب یابی می کنند و سپس در صورتی که قابل تعمیر باشد، آن را تعمیر می کنند و اگر قابل تعمیر نباشد، آن را تعویض می کنند. البته قابل ذکر است که قبل از انجام هرکاری ابتدا لیست کارهایی که قرار است انجام شود و لیست هزینه ها به شما تقدیم می گردد و در صورت رضایت شما، تعمیر و یا تعویض موتور جاروبرقی آاگ AEG انجام خواهد شد. با وجود نمایندگی های ما در تعمیر آاگ، جای هیچ نگرانی برای شما نیست.
  • تعمیرات سیم جمع کن جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ 
   تعمیر آآگ طبق تجربیاتی که از مشتریان کسب کرده، به این نتیجه رسیده که جاروبرقی های آاگ معمو لا خیلی دیر دچار مشکل می شوند و در صورت بروز مشکل، به راحتی قابل تعمیر می باشند، اگر سیم جمع کن جاروبرقی آاگ دچار مشکل شود یعنی یا قدرت جمع کردن سیم ضعیف شده باشد و یا سیم جمع کن باز و بسته نشود در اکثر موارد تعمیر می شود و فقط در صورتی نیاز به تعویض پیدا می کند که مشکل آن مربوط به شکستگی قاب سیم جمع کن باشد. برای رفع و تعمیر این شکستی با توجه به گارانتی مربوطه، می توانید با نمایندگی ما در تعمیر آاگ تماس بگیرید.
  • تعمیرات برد جاروبرقی آاگ AEG در نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ در نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ 
   مشکل در برد الکترونیکی جاروبرقی ممکن است مشکلاتی همچون روشن نشدن جاروبرقی، خاموش شدن در حین کار، عدم کنترل قدرت موتور، از کار اقتادن جاروبرقی بوجود بیاید ، اگر با مشکلات این چنینی مواجه شدید با ما در نمایندگی مرکزی تعمیرات جاروبرقی آاگ 02174932 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب ما در تعمیرات آاگ، جاروبرقی شما تعمیرشود.
 • بوی سوختگی و دود در جاروبرقی آاگ AEG
  طبق تجربیات نمایندگی تعمیر آآگ، بوی سوختگی و دود در جارو برقی ممکن است به دلایلی همچون پر شدن کیسه ، بروز اتصالی در سیم های اتصال، گرفتگی لوله ها، و همچنین احتمال سوختن موتور باشد. اگر با مشکلات این چنینی مواجه شدید با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ 02174932 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیرات آآگ، تعمیر جاروبرقی شمارا انجام دهند.
 • روشن نشدن جارو برقی آاگ AEG
  اگر جاروبرقی شما روشن نمی شود، تعمیر آآگ توصیه می کند که قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ ابتدا موارد زیر را بررسی کنید:
  سیم جاروبرقی و پریز برق را بررسی کنید.
  ذغال های موتور جاروبرقی آاگ را به منظور لق شدن بررسی کنید.
  آرمیچر جاروبرقی را به منظور سوختگی بررسی کنید.
  کلاف های استاتور را به منظور سوختگی بررسی کنید.

پلاتین های سیم جمع کن را به منظور قطع شدگی بررسی کنید.

سیم پیچی داخل جاروبرقی را بررسی کنید.

در صورتی که موفق به روشن کردن جاروبرقی نشدید، با ما در نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ 02174932 تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه توسط تکنسین های مجرب تعمیرات آآگ، تعمیر جاروبرقی شما انجام شود.

به شما توصیه می کنیم برای رفع مشکلات جارو برقی آاگ AEG فقط از تکنسین های تخصصی بهره مند شوند. چراکه تعمیرکاران معمولی ممکن است علاوه بر حل نشدن این مشکل، مشکلات عدیده دیگری نیز بوجود بیاورند.

 • مشکلات متداول جاروبرقی آاگ AEG که نیاز به تعمیر دارد:

جاروبرقی مکش ندارد.
جاروبرقی صدای زیادی دارید.
جاروبرقی در حین کار خاموش می شود.

جاروبرقی در حین کار خاموش می شود.

برای تعمیر و حل مشکلات فوق می توانید با ما در تعمیر آآگ، در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

مدل های جارو برقی آاگ AEG در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG

جــاروبرقی آاگ مــدل 5040
جــاروبرقی آاگ مــدل Vx6
جــاروبرقی آاگ مــدل Vx8
جــاروبرقی آاگ مــدل Vx9
جــاروبرقی آاگ مــدل 345
جــاروبرقی آاگ مــدل 120
جــاروبرقی آاگ مــدل 5060
جــاروبرقی آاگ مــدل 5040
جــاروبرقی آاگ مــدل Ultra one
جــاروبرقی آاگ مــدل Ultra slincer
جــاروبرقی آاگ مــدل P3
جــاروبرقی آاگ مــدل Jetamax
جــاروبرقی آاگ مــدل 731
جــاروبرقی آاگ مــدل ومپایر
جــاروبرقی آاگ مــدل Tc345
جــاروبرقی آاگ مــدل 400

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در ایران
شما در هر نقطه از ایران که ساکن باشید، وقتی به تکنسین نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG نیاز داشته باشید، ما در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ به منظور خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر ایران شعب تعمیر آاگ AEG نمایندگی و همچنین خدمات پس از فروش دارد. فقط کافی ست با ما 02174932 تماس بگیرید و یا فرم سفارش آنلاین تعمیر جاروبرقی آاگ AEG را پر کنید.

جهت تعمیر جاروبرقی آاگ همین الان تماس بگیرید.

021-74932

شعبات نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در شمال تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در غرب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG درغرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در شرق تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی  آاگ AEG در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در جنوب تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در مرکز تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

نمایندگی مجاز تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG  در حومه تهران

نمایندگی رسمی تعمیرات جاروبرقی آاگ AEG در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.