نمایندگی تعمیرات رسمی ماشین لباسشویی آاگ AEG

نمایندگی تعمیر آاگ AEG

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی آاگ در سراسرکشور

✅ استـفاده از قطعــات اورجینــال
✅ پـاســــخگـویـی شبــانه روزی
✅ اعزام مجـرب ترین تعمیر کار ها

 
تعمیرات لباسشویی آاگ
نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

چرا نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

تکنسین حرفه ای آاگ

تکنسین های حرفه ای​

تکنسین های حرفه ای و مجرب نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG خود را موظف میدانند که خرابی ماشین لباسشویی آاگ را به درستی تشخیص دهند و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG را به تعویض قطعات ترجیح دهند.

شعبات متعدد آاگ

شعبات متعدد​

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG در سراسر کشور دارای شعبات متعدد می باشد و با داشتن کادری مجرب در 24 ساعت شبانه روز و با کمترین هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ شما را انجام می دهد.

خدمات پس از فروش آآگ

خدمات پس از فروش ​

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای ماشین لباسشویی آاگ می باشد.

صرفه جویی در وقت و هزینه آاگ

صرفه جویی در وقت و هزینه​

در صورت تماس با ما و یا ثبت سفارش آنلاین، نمایندگی مجاز تعمیر آاگ در کمترین زمان تکنسین های مجرب خود را اعزام می کند تا ماشین لباسشویی آاگ AEG شما ابتدا عیب یابی و سپس تعمیر شود.

30 سال سابقه درخشان

30 سال سابقه درخشان​

نمایندگی رسمی تعمیر آاگ AEG دارای بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی میباشد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ AEG

ضمانت 6 ماهه و گارانتی

نمایندگی مجاز تعمیر آاگ AEG دارای خدمات پس از فروش و ضمانت نامه شش ماهه تعمیرات برای لباسشویی آاگ AEG می باشد.

این تضمین، ارائه خدمات مطلوب و حرفه‌ای است.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آاگ

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

لباسشویی آاگ AEG یکی از برترین برندهای موجود در بازار می باشد، معمولا لباسشویی آاگ AEG خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کنند ، اما در هر صورت اگر دیدید لباسشویی آاگ AEG شما نیاز به تعمیر دارد، نگران نباشید ما در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG  در سراسر کشور 24 ساعت شبانه روز در کنار شما هستیم تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه تعمیر لباسشویی آاگ AEG لباسشویی شما را انجام دهیم و آرامش خاطر را به شما بازگردانیم.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

درباره‌ ی شرکت آاگ AEG در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ

امیل راتناو در سال ۱۸۸۳ شرکت “آلمانی برق ادیسون ” را در برلین تأسیس نمود. این کارخانه به شرکت آاگ AEG در سال ۱۸۸۷ تغییر نام یافت. در ابتدا درگیر تولید تجهیزات الکتریکی (مانند لامپ، موتور و ژنراتور) شد، شرکت خیلی زود در سیستم‌های انتقال برق AC وارد شد. در سال ۱۹۰۷ پتر بهرنس به عنوان مشاور هنری آاگ AEG منصوب شد. این امر منجر به ایجاد اولیه هویت سازمانی این شرکت با محصولات و به اشتراک گذاری تبلیغات ویژگی‌های طراحی مشترک گشت. کمپانی AEG یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده تجهیزات الکتریکی در جهان است که در حال حاضر تولیدات انبوه آن شامل ماشین لباسشویی ماشین ظرفشویی یخچال و فریزر ساید بای ساید جاروبرقی و…. می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیرگاه های مجاز تعمیر لباسشویی آاگ AEG در تهران

همانطور که میدانیم بسیاری از تعمیرکاران مدعی تعمیر لباسشویی آاگ AEG هستند ولی فقط تکنسین هایی مورد اعتماد هستند که در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی آاگ در تهران و سراسر کشور ابتدا به درستی آموزش دیده اند و اکنون مشغول به فعالیت می باشند. و حال با پرورش نمایندگانی مناسب در نمایندگی تعمیر آاگ، مفتخریم تا به شما کمک کنیم. ما در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG با بیش از سی سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لباسشویی آاگ در تهران و سراسر کشور تمام خدمات خود را با گارانتی 6 ماهه و کمترین هزینه انجام می دهیم فقط به این دلیل که رضایت خاطر شما بسیار بیشتر از پول برای نمایندگان تعمیرات آاگ قابل اهمیت است. شما در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ در مدت 6 ماه گارانتی هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کنید حتی هزینه ایاب و ذهاب بر عهده نمایندگی رسمی تعمیر لباسشویی آاگ می باشد. بنابراین اگر برای تعمیر لباسشویی آاگ AEG نمایندگی فعال معتبر نیاز دارید، نمایندگی تعمیر آاگ، بهترین گزینه برای انتخاب سرویس دهی به شما عزیزان می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

ایرادات متداول در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی آاگ چون یکی از برندهای بسیار خوب در زمینه لوازم خانگی و تعمیر آاگ می باشد طرفداران بسیاری دارد، بطور معمول لوازم خانگی آاگ از جمله آاگ لباسشویی خیلی دیر نیاز به تعمیر پیدا می کند، مگر در مواردی که به شکل ناصحیح از آن استفاده شود و یا قطعات آن به دلیل فرسودگی نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند. که شما با تماس با نمایندگان تعمیرات آاگ، می توانید مشکلات را حل کنید.  در ذیل چند نمونه از مواردی که نیاز به تعمیر لباسشویی آاگ وجود دارد را برای شما عزیزان شرح دادیم:

 • تعمیر لباسشویی آاگ به دلیل باز و بسته نشدن درب ماشین
  اگر درب لباسشویی آآگ باز و یا بسته نشود نیاز است که شما برای تعمیر آن اقدام کنید، حتما در نظر داشته باشید از تکنسین های تخصصی نمایندگی های مجاز تعمیر آاگ استفاده کنید تا دچار درد سر نشوید، چون این دستگاه ها بسیار حساس می باشند و به تکنسین های بسیار متخصص نیاز دارد. ما در نمایندگی رسمی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ AEG در کنار شما هستیم تا دستگاه شما را با کمترین هزینه و در اسرع وقت تعمیر کنیم.
  یک تکنسین متخصص در تعمیر آاگ، زمانی که درب دستگاه باز نمی شود ابتدا به بررسی قطع بودن جریان وروردی برق و جریان برق آن مکان می پردازد و سپس به بررسی سایر موارد می پردازد، در زمانی که درب دستگاه بسته نمی شود نیز ابتدا قفل درب و میکروسوئیچ دستگاه را بررسی می‌کند البته گاهی نیز ممکن است یک شئ خارجی مانع بسته شدن درب شده و یا Anti-Flood روشن باشد، که در این صورت، تعمیر ماشین لباسشویی AEG بسیار ساده‌ تر است. این فقط یکی از خصوصیات تکنسین های ما در تعمیر آاگ است!
 • تعمیر لباسشویی آاگ به دلیل مشکل در چرخه شستشو
  در این حالت دو اتفاق ممکن است بیفتد، یا چرخه شستشو بطور کلی آغاز نمی شود و یا چرخه شستشو بسیار طولانی می شود. قبل از اقدام برای تعمیر دستگاه باید از روشن بودن فاز Spin و بارگیری صحیح لباس ها مطمئن شوید. اگر مشکلی در این قسمت نبود، احتمالا برد دستگاه دچار مشکل شده که دستور چرخش را صادر نمی ‌کند. بنابراین می توانید این راهکار را انجام دهید که احتمالا مشکل دستگاه رفع خواهد شد. لباسشویی را از برق بیرون بکشید، و بعد از چند دقیقه آن را به برق بزنید. ممکن است ریست ماشین لباسشویی AEG هم این مشکل را حل کند. اما اگر از این طریق مشکل دستگاه حل نشد، با ما 02174932 در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی و تعمیر آاگ تماس بگیرید.
 • تعمیر ماشین لباسشویی آاگ به‌ دلیل سر و صدای زیاد
  این مشکل برای بسیاری از افراد اتفاق می افتد اما در بسیاری از موارد با راهکارهای ساده قابل حل شدن می باشد. برای رفع این مشکل ابتدا از تراز بودن ماشین لباسشویی آاگ مطمئن شوید، بررسی کنید که پیچ و مهره ای در زمان حمل و نقل و یا نصب دستگاه در زیر دستگاه قرار نگرفته باشد که باعث ایجاد سروصدا شود. حجم لباس هایی که برای بارگیری ماشین در نظر گرفته اید چک کنید که به مقدار کافی باشد یعنی در واقع نه کم باشد و نه زیاد. اگر با این راهکارها همچنان مشکل سر و صدای زیاد ماشین وجود دارد، با ما 02174932 در نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG تماس بگیرید. نمایندگان ما در تعمیر آاگ، آماده خدمت رسانی به شما هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی در نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ

 • تعمیر ماشین لباسشویی AEG قدیمی
  از آنجا که برند آاگ یک برند بسیار عالی و قدیمی در بین برندهای لوازم خانگی می باشد، بسیاری از مردم از گذشته تا کنون در حال استفاده از این ماشین لباسشویی هستند و همانگونه که پیشتر نیز ذکر کردیم، این لباسشویی ها بجز در موارد معدود که یا قطعه فرسوده شده و یا به شکل ناصحیح از دستگاه استفاده شده، خراب نمی شوند. و در صورت خرابی با تماس با نمایندگان ما در تعمیر آاگ، مشکلات به راحتی رفع خواهد شد. در ذیل برخی از موارد استفاده ناصحیح که با خرابی به اشتباه گرفته می شود و یا به مرور باعث خرابی دستگاه می شد را برای شما ذکر کردیم:
 • تعمیر لباسشویی قدیمی آاگ ‌به‌ دلیل شستشوی نامطلوب
  خوب شسته نشدن لباس‌ها توسط ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat یا مدل‌های دیگر این برند لزوما به معنی نیاز به تعمیرات نیست. ممکن است به اندازه کافی از مواد شوینده استفاده نکرده باشید ( نصف جاپودری لباسشویی یا محفظه ماده شوینده )، دمای نامناسبی برای شستشو انتخاب کرده باشید، یا بیش از حد در دستگاه لباس قرار داده باشید. نمایندگان تعمیرات آاگ با مشاوره و راهنمایی به شما کمک خواهند کرد.
 • تعمیرات ماشین لباسشویی قدیمی آاگ AEG به‌ دلیل نشت آب
  طبق بررسی کارشناسان ما در تعمیر آاگ، نشت آب یکی از ایرادات این دستگاه است. برای رفع این مشکل پیش از هرکاری محکم بودن کوپلینگ شیلنگ آب را بررسی کنید چرا که این مسئله شایع ‌ترین علت نشتی آب در ماشین لباسشویی آاگ AEG است. اگر با این راهکار مشکل دستگاه رفع نشد، با ما در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG تماس بگیرید تا با کمترین هزینه و در اسرع وقت ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنیم. این مشکل ممکن است به دلیل محکم نبودن فیلتر پمپ تخلیه و یا وجود پارگی و آسیب‌های دیگر در شیلنگ تخلیه در ماشین لباسشویی AEG مدل Lavamat و مدل‌های دیگر باشد. پارگی و آسیب دیدگی به راحتی توسط پرنسل تعمیر آاگ حل خواهد شد.
 • تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به دلیل ایراد در تایمر و برد الکتریکی
  معمولا زمانی که برد الکتریکی و تایمر دچار نقص شود، ماشین لباسشویی آاگ شما روشن نمیشود ، شروع به کار نمی کند ، دیگ نمی چرخد ،در وسط کار کد ارور ظاهر و در نهایت دستگاه متوقف میشود. در مدل های قدیمی تر ماشین لباسشویی آاگ تایمر الکترونیکی وظیفه تعیین برنامه شستشو و تغییر فرامان را داشته است که در نسل جدید لباسشویی های آاگ AEG برد الکترونیکی ، وظایف تایمر را برعهده دارد. شما می توانید به مشاوران ما در شرکت تعمیر آاگ اطلاع دهید تا شما را راهنمایی کنند.
 • تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به دلیل ایراد در بلبرینگ
  معمولا زمانی که بلبرینگ ها خراب می شوند، از لباسشویی در دور خشک کن صدای برخورد دو تکه آهن به گوش میرسد ، در صورت مواجهه با این صدا حتما با نمایندگی رسمی تعمیر آاگ تماس بگیرید تا شفت و سه نظام شما آسیب نبیند . لازم به ذکر است که در صورت آسیب دیدن بلبرینگ ها امکان تعمیر آنها وجود ندارد و حتما باید تعویض شوند. نمایندگان تعمیرات آاگ مشکل شما را رفع خواهند کرد.
 • تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به دلیل ایراد در شیر برقی
  اگر آب وارد دیگ شستشو نمیشود ابتدا بسته نبودن شیر آب ، قطع نبودن آب ساختمان ، کم نبودن فشار آب را چک کنید، اگر این موارد مشکلی نداشتند، به احتمال زیاد شیر برقی دستگاه شما خراب شده است و نیاز به تعمیر دارد. برای تعمیر با نمایندگان شرکت تعمیر آاگ تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

نکات ضروری برای مراقبت و بالا بردن طول عمر ماشین ظرفشویی آاگ

 • نمایندگی تعمیر آاگ توصیه می کند، اولین کاری که قبل از استفاده از ماشین لباسشویی آاگ باید انجام دهید این است که دفترچه راهنمای این محصول را با دقت مطالعه فرمایید.
 • طبق یک برنامه منظم روغن کاری دستگاه را انجام دهید.
 • از مواد شوینده باکیفیت استفاده کنید تا باعث ایجاد رسوب نشوند.
 • لباسشویی را روی یک سطح هموار و تراز قرار دهید.
 • لباسشویی و دیوار باید با 5 سانتی‌متر فاصله نصب شود.
 • به‌صورت دوره ای ماشین لباسشویی AEG را با یک ماده حلال کلسیم، بدون لباس را بشویید.
 • پس از اتمام کار با دستگاه، برای مدتی درب آن را باز بگذارید تا رطوبت داخل دستگاه از بین برود.
 • طبق گارانتی، در صورت وجود هر اختلال و یا مشکل در قطعات نمایندگان ما در تعمیرات آاگ، در اسرع وقت آن را تعمیر می کنند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

ریست کردن ماشین لباسشویی آاگ AEG

توصیه های لازم نمایندگان ما در تعمیر آاگ:

اگر ماشین لباسشویی شما قادر نباشد هیچ برنامه ای را اجرا کند، اولین اقدامی که باید انجام دهید، ریست ماشین لباسشویی آاگ AEG است. برای ریست ماشین لباسشویی آاگ AEG کافی است چند کلید را همزمان باهم نگه دارید.

مرحله اول : باید به طور همزمان کلید WASCHE و کلید ZeitSparen را فشار دهید و بدون اینکه دستتان را از روی این دکمه ها بردارید به مرحله دوم بروید.

مرحله دوم : باید سلکتور (دستگیره تنظیم برنامه) را باید در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. باید سلکتور رو روی ساعت هفت تنظیم کنید. یعنی سلکتور باید چرخیده شود و در محلی که ساعت هفت می باشد قرار بگیرد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG

مدل های ماشین لباسشویی آاگ AEG در نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی آاگ:

ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 502
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 610
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 402f
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 509
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 1230
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 62610
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 800e
ماشـین لباسـشویی آاگ مــدل 508

نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی آاگ AEG در ایران
شما در هر نقطه از ایران که ساکن باشید، وقتی به تکنسین نمایندگی رسمی لباسشویی آاگ AEG نیاز داشته باشید، پرسنل ما در تعمیر آاگ، در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ به منظور خدمات رسانی به شما عزیزان در سراسر ایران شعب تعمیرات لباسشویی آاگ AEG نمایندگی و همچنین خدمات پس از فروش دارد. فقط کافی ست با ما 02174932 تماس بگیرید و یا فرم سفارش آنلاین تعمیر لباسشویی آاگ AEG را پر کنید.

جهت تعمیر ماشین لباسشویی آاگ همین الان تماس بگیرید.

021-74932

شعبات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در تهران

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شمال تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شمال تهران محله های تجریش، سعادت آباد، شهرک غرب، نیاوران، ولنجک، دروس، اوین، الهیه، ونک، پاسداران، جماران، سوهانک، قلهک، قیطریه، فرمانیه، میر داماد، فرمانیه، چیذر، اختیاریه، نو بنیاد، هروی، اختیاریه، امام زاده صالح، دزاشیب، باغ شاطر، دربند، نخجوان، حصارک، دار آباد، امیر آباد، یوسف آباد، توانیر، ملاصدرا، ایوانک، ولیعصر، اندرزگو، آجودانیه، شهرک محلاتی، مرزداران و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در غرب تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در غرب تهران محله های پونک، ستار خان، مرز داران، شهرک آپادانا، شهرک اکباتان، طرشت، آزادی، باغ فیض، کوی بیمه، کن، کوهسار، جنت آباد، پونک، تهرانسر، آریا شهر، حصارک، شهرک چیتگر، دهکده المپیک، شهر زیبا، شهران، فردوس، ابوذر، صادقیه، گیشا، شهر آرا، باغ فیض، شهرک پرواز، ارم، تهران ویلا، ایوانک، مهر آباد، ورد آورد، لاله، فلاح زاده، ویلا شهر، کوهک، بهبودی، سازمان آب و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شرق تهران

 نمایندگی مجاز  تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در شرق تهران، محله های تهران نو، قاسم آباد، ابوریحان، دولاب، تهرانپارس، عباس آباد، حشمتیه، ارامنه، اجاره دار، نارمک، وحیدیه، مدائن، فدک، هفت حوض، پیروزی، سیمتری نیرو هوایی، شیخ الرئیس، افسریه، سهروردی، جوادیه، بهشتی و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در جنوب تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در جنوب تهران، محله های مولوی، دروازه غار، کشتارگاه، امیریه، خانی آباد نو، آذری، اتابک، افسریه، خزانه بخارایی، سیروس، یافت آباد، شاپور، شهرک مسعودیه، امیر بهادر، جیحون، کمیل، رودکی، شمشیری، مالک اشتر، نازی آباد، گمرک، بریانک، جوادیه، خزانه فلاح، آب منگل، منیریه، هفت چنار، کارون، زنجان، سلیمانی، هفت چنار، هاشمی، تیموری، امامزاده حسن، زهتابی، مقدم، جلیلی، ابوذر، باغ خزانه، انقلاب، پامنار، بازار تهران، بهارستان، محمدیه، یاخچی آباد، دردشت، خانی آباد، عبدل آباد و… را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در مرکز تهران

 نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در مرکز تهران، محله های ولیعصر، میدان جهاد، کریمخان، ایرانشهر، امیرآباد، عباس آباد، نظام آباد، سهرورودی، حشمتیه، بهار،  استاد معین، سلسبیل و … را پوشش دهی می کند.

 نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی آاگ AEG در حومه تهران

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ AEG در حومه تهران محله های شهر جدید اندیشه، باغستان، لواسان، زرد بند، سنگان، واریش، کندر، قدس، شهریار، محمد شهر، پرند، رودهن، پردیس، سعید آباد، خاور شهر، قرچک، کهریزک، رباط کریم، سولقان، جاجرود، شهر ری، کرج و… را پوشش دهی می کند.